انواع جعبه کارتن روغن زیتون کدام اند؟

کارتن بسته بندی روغن زیتون

جعبه کارتن روغن زیتون در قدم اول نقش محافظ را برای قوطی های روغن زیتون (پک اولیه) آن ایفا می نماید زیرا ساختار کارتن به گونه ایست که به خوبی از پس نگهداری این محصول بر‌می آید. شایان ذکر است که طراحی جعبه کارتن روغن زیتون در کارتن سازی زرین کارتن طبق خواسته مشتری صورت میگیرد.

کارتن بسته بندی روغن زیتون چند لایه است؟

روغن زیتون از جمله خوراکی های پر خاصیت و سالمی بوده که بهتر است جایگزین روغن های نباتی که برای سلامت بدن مضر هستند، گردد. با توجه به افزایش سطح دانش مردم نسبت به گذشته، آنها به خوبی میدانند که چه موادی سالم بوده و چه موادی ناسالم. با توجه به این که آشپزی بدون استفاده از روغن امکان پذیر نخواهد بود و سرانه مصرف روغن ها بالاست، در نتیجه خرید و مصرف یک روغن سالم ضروریست. از آن جایی که روغن زیتون کاملا طبیعی و ارگانیک است، امروزه شاهد دیده شدن آن در بسیاری از فروشگاه ها هستیم. روغن های زیتون با توجه به این که پک اولیه شان غالبا از جنس شیشه می باشد، چیدن آنها در قفسه ها کار نسبتا دشواریست زیرا به شدت شکننده بوده و ممکن است حین جابه جایی و چینش به یک باره شکسته شوند. پس تهیه کارتن بسته بندی روغن زیتون میتواند این مشکل را بر طرف نماید تا فروشندگان دغدغه شکسته شدن قوطی های شیشه ای روغن زیتون را نداشته باشند.

تولید کارتن بسته بندی روغن زیتون با توجه به وزن و چند لیتری بودن قوطی آن صورت میگیرد که ورق آن میتواند سینگل فیس، ورق سه لایه و کارتن پنج لایه باشد. تمامی تولید کنندگان روغن زیتون و فروشندگانی که در کنار حفظ کالاهای خود از عوامل خارجی، بولد شدن نام تجاری و پر فروش شدن محصولاتشان برایشان حائز اهمیت است، باید این موضوع را بدانند که اجرایی شدن تمام این عوامل با تهیه کارتن بسته بندی امکان پذیر خواهد شد.

جعبه کارتن روغن زیتون را همچون کانالی ارتباطی ببینید!

بسیاری از تولید کنندگان چنین طرز فکری دارند که تنها محصول و کیفیت آن مهم ترین جنبه برند آنهاست اما لازم است بدانید که یک طراحی بسته بندی قانع کننده و متناسب با محصول میتواند نقش مهمی در فروش آنها داشته باشد زیرا انسانها از آنجایی که موجودات بصری هستند، آن چه در ابتدا چشمانشان را جلب می نماید، نوع طراحی و زیبایی بسته بندیست. ارائه جعبه بسته بندی روغن زیتون با یک طراحی ویژه، نقش مهمی را در توسعه هر شرکت و استراتژی بازاریابی آن داشته و میتواند در مدت زمان نه چندان طولانی، برند شما را سر زبان ها بیندازد.

نکات لازم برای طراحی جعبه بسته بندی روغن زیتون

  • طراحی گرافیکی روی کارتن بسته بندی روغن زیتون را متناسب با خود آن اجرا نمایید تا تناسب کامل بین محصول و بسته بندی آن باشد.
  • اطمینان حاصل کنید که بسته بندی بادوام است تا کالا را ایمن کند و از محصول داخل محافظت نماید.
  • باز و بسته کردن آن به سهولت انجام گیرد؛ این ممکن است ساده به نظر برسد اما اگر خریدار نتواند به آسانی جعبه کارتن روغن زیتون را باز نماید، هم به جعبه آسیب خواهد زد و هم به محصول. در این خصوص توصیه میشود که از جعبه مدل ته قفلی بهره ببرید تا دو درب دارویی چون هم استفاده از آن آسان است و هم هزینه تمام شده آن کمتر خواهد شد.

روغن زیتون و خواص بی نظیر آن

روغن زیتون عصاره میوه زیتون است؛ زیتون خود به تنهایی به صورت های مختلفی همچون روغن، زیتون پرورده و خود زیتون مصرف میشود. این روغن کاملا سالم و ارگانیک بوده و در پیشگیری از بسیاری از بیماری ها تاثیر فوق العاده ای دارد که یکی از آنها کاهش ریسک ابتلا به بیماری های قلبی و سکته مغزی است. این روغن حاوی ویتامین های گوناگونی است هم چون ویتامین K و E و مواد دیگر در نتیجه اگر برای سلامتی خود ارزش قائل هستید و میخواهید رژیم غذایی سالمی داشته باشید، میتوانید این روغن را در وعده های غذایی خود بگنجانید. البته این نکته را هم به یاد داشته باشید که در مصرف آن زیاده روی ننمایید. در پایان لازم است بدانید که روغن زیتون یکی از سالم ترین روغن هایی است که میتوانید با آن پخت و پز نمایید.

خلاصه محتوا

با توجه به این موضوع که بهداشت مواد غذایی در گرو بسته بندی شان است، نیازمند یک پک اصولی و حساب شده هستند تا سلامت مصرف کنندگان به مخاطره نیفتد. سوای حفظ بهداشت و کیفیت محصولات غذایی، بسته بندی معرف برند شما در بازار می باشد. شما همراهان محترم کارتن سازی زرین کارتن میتوانید برای سفارش جعبه و کارتن بسته بندی روغن زیتون با ما در تماس باشید.

[ثبت امتیاز]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *