کارتن بسته بندی قارچ + نکات صحیح بسته بندی قارچ

کارتن بسته بندی قارچ

کارتن بسته بندی قارچ با توجه به وزن آنها اغلب با ورق کارتنی سه لایه و پنج لایه تولید میگردد که میتوان با سفارش در تیراژ بالا از مبلغ تمام شده آن تا حدود بسیار زیادی کاست. خرید کارتن بسته بندی قارچ با توجه به شکننده و ظریف بودن این محصول گلخانه ای الزامیست.

رشد تجارت با کارتن بسته بندی قارچ!

بسته بندی لازمه فروش هر محصولی است زیرا در وهله اول کیفیت کالا را تحت الشعاع قرار میدهد و بدین وسیله میتوان کالا را از عوامل خارجی که سبب آسیب به آن میشود حفظ نمود. هر اندازه که برای بسته بندی های خود هزینه کنید، به نفعتان خواهد بود زیرا سود آن در نهایت به جیب خودتان باز خواهد گشت. قارچ از جمله محصولات کشاورزی است که منبع غنی از ویتامین D بوده که این به استحکام استخوان ها و مقابله با افسردگی کمک خواهد نمود. این ماده غذایی بسیار ظریف و حساس بوده و با کوچک ترین ضربه به شدت متلاشی میگردد؛ بنابراین لازم است که به جهت حفظ کیفیت و شکل ظاهری اش، درون یک جعبه کارتن قارچ، بسته بندی شود.

جعبه های کارتنی با توجه به ویژگی های مثبت بیشمار خود، گزینه بسیار مناسبی برای داشتن یک بازاریابی موفقیت آمیز محسوب شده که این به رشد تجارت و کسب و کار شما کمک فراوان خواهد نمود. حتما در خصوص برگشت زده شدن برخی محصولات کشاورزی خبر‌های تاسف برانگیزی شنیده اید که علت بیش از ۵۰ درصد از اتفاقات، ناشی از عدم بسته بندی صحیح می باشد.

بسته بندی قارچ با کارتن نه تنها به خوبی از کالای پک شده تا رسیدن به مقصد محافظت خواهد نمود بلکه قابلیت چاپ دار شدن نیز دارد و بدین ترتیب میتوان با درج لوگو برند مربوطه، گام عظیمی در جهت پیشبرد اهداف خود برداشت. مثلا ممکن است ببینید که دو محصول با یک کیفیت یکسان ارائه شده اما فروش یکی از دیگری بیشتر است و این علت دقیقا به خاطر شیوه بسته بندیست زیرا در نگاه اول بسته بندی به چشم خواهد خورد.

کارتن بسته بندی قارچ صادراتی

قارچ به دلیل تولید انبوه و به علت مرغوب بودن کیفیت، خواهان بسیار زیادی در خارج از کشور نیز دارند. به نقل از مدیر کل دفتر گلخانه ای، قارچ و گیاهان دارویی وزارت کشاورزی، ایران با تولید ۱۸۰ هزار تن قارچ، هفدهمین تولید کننده بزرگ این محصول در جهان قلمداد میشود. با توجه به این آمار من باب تامین معاش و بازاریابی، بخشی از این قارچ به کشور‌های دیگر صادر میشود که این کار نیازمند به تهیه جعبه بسته بندی قارچ صادراتی است.

کارتن بسته بندی قارچ صادراتی به دلیل آن که بازار آن خارجی است، نسبت به بازار داخلی نیاز است تا به جزییات آن کمی بیشتر توجه نمود زیرا قارچ یک محصول غذایی است و مسافت طولانی تا رسیدن به مقصد در پیش رو خواهد داشت به همین منظور می بایست از بهترین متریال برای بسته بندی آنها بهره نمود.

جعبه بسته بندی قارچ با توجه به وزنشان در انواع کارتن سه لایه و کارتن پنج لایه با دو چاپ فلکسوگرافی و افست طراحی و تولید میشود که هر کدام به نوعی جلوه خاص خود را دارند اما کارتن لمینتی قارچ که نتیجه چاپ افست هستند، با دارا بودن رنگ های متنوع و قابلیت اعمال انواع پوشش و خدمات چاپ، هم تا حدودی باعث افزایش استحکام آنها میشود و هم زیبایی بیشتری نسبت به کارتن فلکسویی دارد اما با این اوصاف، قیمت گران تری نیز دارند.

نکات مهم پیش از بسته بندی قارچ با کارتن

  • به هنگام قرار دادن قارچ درون کارتن، نبایستی هیچ گونه فشاری به کلاهک و هاگدان آن وارد گردد.
  • چیدمان در کارتن قارچ باید به گونه ای باشد که هیچ فشاری بر روی یکدیگر وارد نکنند.
  • حمل و نقل آنها به شیوه های صحیح و امن صورت بگیرد.
  • به هنگام قرار دادن قارچ درون جعبه، نکات بهداشتی مو به مو رعایت شود و از دستکش به جهت جلوگیری از نفوذ آلودگی به محصول استفاده شود.

برآورد هزینه نهایی کارتن بسته بندی قارچ

در صنعت کارتن سازی هر چه تعداد کارتن های سفارش داده شده مشتری بیشتر باشد، قیمت تمام شده آن کاهش خواهد یافت زیرا سفارش جعبه کارتن در تعداد بالا موجب شده تا دور چاپ کامل تر گردد و این از هزینه تمام شده جعبه ها می کاهد. لازم به ذکر است که برای سفارش جعبه کارتن قارچ حداقل سفارش، 1000 عدد می باشد.

کارتن سازی زرین کارتن

اگر تولید کننده و یا فروشنده قارچ هستید و به دنبال جعبه های کارتنی با بهترین متریال هستید، پیشنهاد ما به شما کارتن سازی زرین کارتن است. شما میتوانید با رجوع به صفحه تماس با ما با دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان فروش، از بهترین پیشنهادات قیمت و ترکیبات کارتن بسته بندی قارچ بهره مند شوید.

۵/۵ - (۴ امتیاز)

2 دیدگاه در “کارتن بسته بندی قارچ + نکات صحیح بسته بندی قارچ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *