جعبه کارتن چیپس با انواع ورق های کارتنی

کارتن چیپس

جعبه کارتن چیپس با انواع ورق های کارتنی سه لایه و پنج لایه یکی از بهترین پک هایی است که میتوان برای بسته بندی چیپس از آن استفاده نمود. اگر فروشنده چیپس هستید، حتما نیاز به یک بسته بندی با کیفیت به جهت محافظت از آنها دارید که پیشنهاد ما به شما استفاده از جعبه کارتن چیپس است.

کارتن بسته بندی چیپس، محافظی تمام عیار!

یکی از اصلی ترین چالش هایی که فروشندگان چیپس با آن روبه رو هستند، سالم به فروش رساندن آن به مشتریست زیرا چیپس ها به علت حالت تردی که دارند، سریعا خرد شده و در صورت له شدن، متقاضیان ابدا اقدام به خرید آنها نخواهند نمود. پوشش متالایز چیپس به عنوان محافظ اولیه تنها میتواند بهداشت چیپس ها را کنترل نماید اما زمانی که خریدار برای خرید عمده چیپس به کارخانه میرود، چگونه میتواند آنها را تا رسیدن به فروشگاه حمل نماید بدون این که آسیبی به آن وارد گردد؟! مسلما در چنین موقعیتی نیاز به یک کارتن بسته بندی چیپس است تا آنها را یک جا پک نموده و به فروشگاه آورد.

شاید بگویید که بدین منظور میتوان از مشما استفاده نمود اما این نایلون ها ظرفیت نگهداری از چند عدد چیپس را دارند، اگر احیانا حین باربری از مشما خارج شوند، چه؟ سوال مهم دیگر، آیا مشما های پلاستیکی مقاومت و دوام کافی در جهت نگهداری از چیپس ها دارند و میتوانند مانع از آسیب رسیدن به آنها شوند؟ طبیعتا پاسخ منفی است. جعبه کارتن چیپس به مراتب گزینه بهتری نسبت به پک های غیر بازیافتی که بسیار مضر نیز برای طبیعت هستند، می باشند.

اطلاع رسانی: حمایت از کسب و کار های کوچک و خانگی با بسته بندی!

جعبه بسته بندی چیپس با کدام ورق تولید میگردد؟

با توجه به تعداد چیپس هایی که قرار است دورن کارتن، پک شود، انواع ورق کارتن سه لایه و کارتن پنج لایه به منظور تولید کارتن بسته بندی چیپس مورد استفاده قرار میگیرند که هر چه متریال به کار رفته در ترکیب ورق جعبه بسته بندی چیپس بهتر و با کیفیت تر باشد، عملکرد مطلوب تری از خود نشان خواهد داد و به راحتی نیز دفرمه نخواهد شد.

کارتن بسته بندی چیپس با توجه به این موضوع که پس از خارج نمودن چیپس ها، کارتن آن توسط فروشندگان دور انداخته میشود، در اغلب موارد زمان زیادی برای طراحی آن گذاشته نخواهد شد؛ معمولا این بسته بندی ها به صورت کارتن فلکسویی یا کارتن ساده بدون چاپ به تولید میرسند. از آن جایی که چیپس جز مواد غذایی است و توجه به نکات ایمنی در بسته بندی محصولات خوراکی اهمیت فراوانی دارد، به منظور نشان دادن حسن نیت خود در جهت استفاده از پک بهداشتی، میتوانید از کارتن سفید بسته بندی بهره ببرید که به علت رنگ سفید خود، نماد بهداشت است.

مشتریان میتوانند به منظور برند سازی و متمایز نمودن محصولات خود نسبت به برند های دیگر، کارتن مادر چیپس ها را به صورت جعبه لمینتی نیز سفارش دهند که این شاید هزینه تمام شده را افزایش دهد، اما در عوض جلوه ای متفاوت به برند شما خواهد داد. با سفارش کارتن لمینتی چیپس میتوان طرح و نقش خود محصول را به زیبایی بر روی کارتن آن درج نمود و در جهت بازاریابی آن قدم عظیمی برداشت.

فلکسو، پر استفاده ترین چاپ در کارتن بسته بندی چیپس!

با توجه به رقابت برند های مختلف چیپس با یکدیگر، به منظور مشخص شدن برند هر یک از آنها، چاپ دار شدن کارتن ضرورت دارد تا هویت محصول بر مخاطبان آشکار شود؛ کارتن هایی که برای بسته بندی چیپس استفاده میگردند، پس از در آوردن چیپس ها و چیدن آنها در قفسه کارایی دیگری نخواهند داشت، به همین منظور به جهت ارزان شدن قیمت تمام شده آن بیشتر از چاپ فلکسوگرافی بهره گرفته میشود.

چاپ فلکسو یکی دیگر از چاپ های پر کاربرد تا به امروز بوده که مستقیما بر سطح کارتن بسته بندی اعمال میشود. این چاپ مزیت های فراوانی دارد که از جمله بارزترین آن میتوان به مواردی همچون مقرون به صرفه بودن، سرعت بالای چاپ و نیاز کمتر به سرویس و نگهداری ضایعات اشاره کرد.

مرتبط بخوانید: چاپ فلکسوگرافی چیست و چه مزیت هایی دارد؟

بهترین مدل کارتن چیپس کدام است؟

کارتن چیپس از آن جایی که در سایز و ابعاد بزرگی تولید میشود، در بیش از ۹۰ درصد مواقع به صورت مدل چهار درب طراحی و تولید میگردد تا حمل و نقل و پروسه جابه جایی آن به سهولت انجام گیرد؛ کارتن آمریکایی (چهار درب) ۴ درب در بالای جعبه و ۴ درب دیگر در بخش پایینی کارتن دارد که اندازه درب ها با یکدیگر برابر است. این مدل کارتن که با نام کارتن مادر نیز خطاب میشود، نسبت به سایر مدل ها به منظور پک کلی محصولات، استفاده بیشتری دارد. کارتن چیپس چهار درب معمولا با ورق کارتنی سه و پنج لایه تولید میشود تا استحکام کافی به منظور نگهداری از این چیپس ها را داشته باشد.

تولید کننده جعبه کارتن چیپس در کرج

طبیعتا حفظ چیپس ها از عواملی همچون خرد شدن، له شدن، ترکیدگی رویه متالایز شده آن و در نهایت بهداشت از خواسته های سوپر مارکتها و فروشگاه های مواد غذایی است که این نیازمند به استفاده از جعبه کارتن چیپس می باشد. تولید کنندگان و فروشندگان چیپس میتوانند با خرید کارتن بسته بندی چیپس از کارتن سازی زرین کارتن در تیراژ بالای ۱۰۰۰ عدد حسابی در هزینه های تولید صرفه جویی نموده و به سوددهی بالایی برسند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با ما در تماس باشید.

۵/۵ - (۳ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *