سفارش کارتن سیب صادراتی

سفارش کارتن سیب صادراتی

سفارش کارتن سیب صادراتی را میتوان با قیمت مناسب تری نیز برای تولیدکنندگان رقم زد. در این مقاله می خواهیم درباره نوع و مدل جعبه های سیب و هم چنین قیمت تمام شده آن صحبت میکنیم و راهکارهایی برای سالم رسیدن بار به مقصد در نهایت کیفیت بسته بندی و قیمت مناسب ارائه دهیم.

بسته بندی سیب در سردخانه

سفارش کارتن سیب صادراتی نیازمند توجه به نکاتی است که اگر رعایت نشود ممکن است به خراب شدن کل بار منجر شود. اگر قرار است محصولاتی مثل میوه و صیفی جات شما به کشورهای دیگر صادر گردد، اولین اصلی که باید رعایت شود سالم رسیدن بار به کشور مقصد است.

این موضوع بسیار مهم است زیرا در صورت خرابی یا پلاسیده شدن بار شما سریعا آن را مرجوع میکنند و این چیزی نیست جز ضرر جبران ناپذیر که به تولیدکننده تحمیل میشود.

محصولاتی مثل میوه، صیفی جات و مرکبات از انواعی هستند که برای ارسال به کشوری، درون سردخانه قرار میگیرند. این محصولات خیلی سریع پلاسیده یا خراب میشوند و حتما لازم است برای ارسال، چند روزی درون سردخانه بمانند تا به یک دمای مشخص رسیده که در سرما و گرما دچار پلاسیدگی نشوند.

بسته بندی سیب صادراتی

میوه، صیفی جات و مرکبات ار جمله کالاهایی میباشند که ریسک صادراتشان بسیار بالاست زیرا ممکن است در طول مسیر یا در حین حمل و نقل اتفاقات غیر قابل پیش بینی بیفتد.

برای مثال نحوه چیدن سیب در جعبه از مهم ترین فاکتورهایی است که باید به آن توجه شود. شاید این موضوع خیلی حائز اهمیت به نظر نرسد ولی تولیدکنندگان یا صادرکنندگانی که تجربه ارسال میوه در مقدار زیاد به کشورهای دیگر را داشته اند، می دانند که نحوه قرار گیری آنان نیز بسیار اهمیت دارد.

در ادامه درباره جنس و نوع جعبه سیب صادراتی و هم چنین نحوه قرار گیری آنان در سردخانه و کانتینرها را با یکدیگر بررسی خواهیم کرد.

انواع بسته بندی سیب صادراتی

سفارش کارتن سیب صادراتی به عواملی بستگی دارد که هر یک در قیمت آن تاثیر گذار است. بسته بندی سیب در انواع مختلفی تولید می شود. جعبه سیب ها شامل: مدل های پلاستیکی، سبدی، چوبی و کارتنی میباشند که در بازارهای میوه و تره بار مشاهده میکنید.

بهترین بسته بندی که میتوان برای سیب مخصوصا در موارد صادراتی استفاده کرد، نوع کارتنی است. پک های پلاستیکی ممنوعیت ورود به کشورها را دارند چرا که پلاستیک جز موادی است که تجزیه آنها بیشتر باعث آلودگی محیط زیست میگردد.

جعبه های چوبی نیز نمیتوانند گزینه مناسبی باشند زیرا این جعبه ها از چوب ساخته شده اند که الوارهای چوبی توسط میخ بهم متصل می شوند که در حین بارگیری ممکن است یکی از این میخ ها به دست کارکنان برود یا حتی در زمانی که جعبه های چوبی روی یکدیگر چیده میشوند از بهم ساییده شدن الوارهای چوبی روی یکدیگر باعث خرد شدن جعبه شوند که ظاهر مناسبی ندارد.

حالا سوالی پیش می آید که چه نوع بسته بندی هایی می توانند هم از نظر ظاهری مناسب بوده و هم تحمل وزن محصولاتی مثل میوه را داشته باشند و در سردخانه ها دوام بیاورند؟

جواب این سوال تنها یک کلمه است: بسته بندی های کارتنی.

بسته بندی های سیب صادراتی از نوع کارتنی میتوانند در دو نوع فلکسویی و لمینتی تولید شوند. کارتن های فلکسویی و لمینتی هر دو میتوانند در زمینه صادرات استفاده شوند. معمولا برای سیب صادراتی در وزن های ۱۰-۸ کیلویی از کارتن ۵ لایه با کرافت سنگین استفاده میکنند که تحمل وزن سیب را داشته و درون سردخانه ها خراب نشوند.

قیمت کارتن سیب صادراتی

شیوه محاسبه قیمت بسته بندی سیب صادراتی به عواملی مثل: ابعاد، نوع ورق، چاپ، تیراژ و سایر موارد بستگی دارد. کارتن سازی مورد نظر باید بداند که قرار است سیب به صورت تک ردیفه یا دو ردیفه چیده شود.

در مدل دو ردیفه معمولا لایه ای از کارتن که جدا کننده نام دارد بین چیدمان سیب ها قرار میگیرد.

نوع چاپ نیز میتواند تاثیر زیادی در قیمت تمام شده داشته باشد. مثلا کارتن سیب لمینتی با فلکسویی متفاوت است. کارتن های لمینتی از فرآیند چاپ افست حاصل می شوند که برخلاف چاپ فلکسو، محدودیتی در رنگ و طرح ندارد و میتوان هر نوع المان زیبایی مثل: یووی، ورنی، سلفون و غیره را روی آن اعمال کرد.

اگر شما تولیدکننده و صادرکننده محصولاتی مثل میوه، صیفی جات، سبزیجات و مرکبات می باشید و سهم انبوهی از محصولاتتان به سایر کشورها صادر میگردد، بهتر است که بسته بندی هایتان را در تیراژ بالا سفارش دهید. زیرا هرچه تعداد سفارش که همان تیراژ است بیشتر باشد، دور چاپ کامل تر شده و قیمت مناسب تری شامل حالتان میشود.

قیمت جعبه سیب بسته به عواملی که گفته شد، متغیر است. برای مثال پک های فلکسویی در مقایسه با انواع کارتن های لمینتی + سلفون قیمت تمام شده متفاوت تری دارند.

جمع بندی

همانطور که در مقاله اشاره شد، نوع، جنس و مدل چاپ بسته بندی های صادراتی میتواند در فروش فوق العاده شان نقش بسزایی داشته باشند. به همین دلیل برای سفارش یک بسته بندی مناسب بهتر است اطلاعات جامعی را در اختیار کارتن سازی مورد نظر بگذارید تا کارشناسان این حوزه بهترین پیشنهاد را به شما بدهند.

شرکت کارتن سازی زرین کارتن با هدف بهبود رضایت حال مشتریان و سالم رسیدن محصولات به بازار هدف چه داخلی و چه صادراتی، برای تولید بسته بندی هایش بهترین و با کیفیت ترین متریال را استفاده میکند. از این رو اگر تولیدکننده و صادرکننده به سایر کشورها میباشید، میتوانید با گرفتن مشاوره رایگان از واحد فروش، مناسب ترین بسته بندی را برای کالاهای خود سفارش دهید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *