خرید بهترین جعبه شیرینی قنادی و خانگی با یک تماس

خرید بهترین جعبه های شیرینی

برای خرید بهترین جعبه شیرینی جعبه هایی که شیک و زیبا بوده و حس خوشایندی در مخاطبان ایجاد کنند و آنها را ترغیب به خرید می نماید انتخاب کنید. در ادامه درباره انواع بسته بندی شیرینی توضیحاتی می دهیم.

انواع جعبه شیرینی

خرید بهترین جعبه های شیرینی را میتوانید از جعبه سازی های شیرینی تهیه کنید. بسته بندی های شیرینی در انواع مختلف تولید می شوند ولی مهمترین نکته در تهیه چنین پک هایی بهداشتی بودن آنها است، بر روی پک شیرینی حتما باید علامت بهداشت درج شده باشد.

کارتن بیسکویت ویفر

شیرینی جز مواد خوراکی است که اگر در جعبه نامناسب عرضه شود عوارض زیادی به همراه دارد و انواع بیماری ها و آلودگی ها به افراد منتقل می شود. برخی از فروشندگان و تولیدکنندگان شیرینی به این موضوع توجه نکرده و بسته بندی هایی از جنس بازیافتی که کیفیت بسیار پایینی داشته و قیمت نسبتاً ارزانی دارند خریداری کرده و شیرینی را درون آنها به مردم می فروشند، در این زمینه وزارت بهداشت اعلام کرده شیرینی فروشی هایی که از بسته بندی های بازیافتی بدون مهر بهداشت استفاده می کنند پلمپ می شوند.

وقتی حرف از شیرینی جات به میان می آید منظور طیف گسترده ای از این محصولات است که شامل انواع شیرینی تر و خشک، کیک، شیرینی های سنتی، شیرینی خانگی، انواع شکلات و بسیاری موارد دیگر می شوند، تمام این محصولات باید درون پکی مناسب و بهداشتی ارائه گردند.

برای بسته بندی شیرینی های تر و خشک از انواع مقواهای بهداشتی استفاده می کنند معمولا جعبه های شیرینی به شکل تلسکوپی تولید می شوند. انتخاب جنس این جعبه ها با نظر و سلیقه مشتری انجام می گیرد.

از مقواهای بهداشتی برای کفی جعبه شیرینی استفاده میشود، برای درب پک های شیرینی نیز مقوای ایندربرد بکار می برند، این نوع مقوا سفید رنگ بوده و از نظر بهداشتی تأیید شده است.

مرتبط بخوانید: جعبه مقوایی های را ببینید و انتخاب کنید

جنس و ابعاد کفی بسته بندی شیرینی در یک نگاه

نوعجنسابعاد
نیم کیلوییمتالایز صدفی
دو رو صدفی
صدفی opp
سوپر صدفی
متالایز خطی صدفی
دو رو متالایز خطی
دو رو متالیز امباس
۷*۱۴.۵*۱۹.۵
یک کیلوییمتالایز صدفی
دو رو صدفی
صدفی opp
سوپر صدفی
متالایز خطی صدفی
دو رو متالایز خطی
دو رو متالیز امباس
۷*۱۹*۲۴
دو کیلوییمتالایز صدفی
دو رو صدفی
صدفی opp
سوپر صدفی
متالایز خطی صدفی
دو رو متالایز خطی
دو رو متالیز امباس
۷*۲۶*۴۰

در جدول بالا وزن شیرینی، ابعاد و جنس مقوای جعبه شیرینی را برایتان بیان کردیم تا با توجه به این اطلاعات بسته بندی مناسب محصولتان را تهیه نمایید.

جنس و ابعاد درب جعبه شیرینی

نوعجنسابعاد
نیم کیلوییایندربرد۵*۱۴.۵*۱۹.۵
یک کیلوییایندربرد۵*۱۹*۲۴
دو کیلوییایندربرد۵*۲۶*۴۰

جعبه کیک

برای بسته بندی کیک، اکثراً از همان مقواهای جعبه شیرینی استفاده می کنند البته در ابتدا کیک را درون یک سینی مقوایی که طلایی یا نقره ای بوده و بهداشتی نیز می باشد قرار داده و سپس درون بسته بندی می گذارند.

برای درب جعبه کیک بیشتر از طلق استفاده می کنند، به این شکل هم ظاهر کیک دیده می شود و هم اینکه در آوردن آن بسیار راحت تر شده و به کیک نیز آسیبی نمی رسد.

به جز کیک های تولد، انواع کیک های دیگر مثل کاپ کیک، پای، براونی و … تولید می شوند که برای بسته بندی این شیرینی جات علاوه بر مقوای ایندربرد از کرافت نیز استفاده می کنند.

انواع جعبه شیرینی سنتی

شیرینی سنتی شامل انواع شیرینی جاتی می شود که از گذشته در شهرهای مختلف درست می شده و تا به الان همچنان ادامه دارد، مانند گز شیرینی سنتی اصفهان، قطاب یزد، نان خرمایی کرمانشاه و بسیاری دیگر که در هر استان و شهر پخت می شود.

شیرینی های سنتی طرفداران زیادی دارند و اکثرا آنها را به عنوان سوغات خریداری می کنند بنابراین بسته بندی آنها بسیار حائز اهمیت می باشد.

بسته بندی که زیبا و شکیل باشد بیشتر به چشم مشتریان این نوع شیرینی ها می آید، اکثر برندهای معروفی که شیرینی سنتی تولید می کنند به بسته بندی محصولشان اهمیت می دهند و آن را به شکلی زیبا و رقابتی تهیه می نمایند تا بتوانند با شرکت ها و کارگاه های زیادی که محصولات مشابه دارند رقابت کنند، در ادامه یک نوع جعبه شیرینی سنتی را بررسی می کنیم.

جعبه گز: گز یکی از خوشمزه ترین سوغاتی های شهر اصفهان است که در انواع مختلف مانند گز لقمه ای، گز پسته ای و گز آردی تولید می شود و با توجه به نوع گز جعبه مناسب را برای بسته بندی آن در نظر می گیرند.

جنس جعبه گز یا از مقوای جعبه شیرینی بوده و یا اینکه از ایندربرد می باشد، ولی اگر بخواهند بسته بندی گز را بصورت فانتزی تهیه کنند، مقوای ایندربرد با گرماژ (ضخامت) ۳۰۰ گرم گزینه مناسب تری می باشد، جعبه های مقوایی به خوبی شکل می گیرند و در نمونه ها و مدل های مختلف قابل تولید هستند مانند مدل کیبوردی، کشویی، تلسکوپی و بسیاری نمونه های خاص دیگر که با نظر و سلیقه مشتری تولید می شوند.

مرتبط بخوانید: جعبه شکلات و انواع مختلف آن را بشناسید

چاپ و طراحی جعبه شیرینی

خرید بهترین جعبه های شیرینی بستگی به نوع شیرینی که آماده میشود دارد. برای مثال هیچگاه بسته بندی ای که برای شیرینی های تر ساخته میشود برای نوع خشک آن استفاده نمیگردد.

چاپ روی جعبه های شیرینی افست بوده که دارای تنوع رنگ می باشد. درب جعبه شیرینی از جنس مقوای ایندربرد تولید می گردد که قابلیت چاپ بالایی دارد.

چاپ جعبه های شیرینی به دو شکل عمومی و سفارشی انجام می گردد، در چاپ عمومی یک یا چند طرح به صورت مشترک روی جعبه ها چاپ می شود که چندین شیرینی فروشی از آن استفاده می کنند، گاهی نیز این پک ها بصورت جعبه شیرینی آماده به فروش می رسند.

چاپ سفارشی تنها مخصوص یک شیرینی فروش می باشد بطوریکه نام و برندش را بر روی پک درج می کند و در کنار برند، طرح دلخواه خود را نیز ارائه می دهد.

مزیت چاپ سفارشی این است که مخصوص یک برند بوده و بوسیله جعبه و چاپ آن، محصولش را به مشتریان معرفی می کند و اگر محصول کیفیت بالایی داشته باشد مخاطبان از آن استقبال کرده و نام و برندش در بازار جایگاه خوبی پیدا می کند و به فروش بالایی دست می یابد.

بسته بندی های خلاقانه شیرینی

علاوه بر جعبه های معمولی و رایج شیرینی، هر صاحب محصول می تواند از ایده های خلاقانه ای برای تولید جعبه استفاده کند، برای مثال اگر شیرینی خانگی درست می کنید و نیاز به تهیه جعبه دارید می توانید با ارائه طرح های جدید، جعبه شیرینی خانگی زیبا و چشم نواز تهیه کنید.

تولید انواع جعبه های شیرینی با متدهای روز و در اشکال جدید با استقبال خوبی از سوی مشتریان روبه رو می شود زیرا چشم مردم نیاز به دیدن زیبایی دارد و شیرینی های خوشمزه که امروزه با شکل های مختلف و جذاب درست می شوند حتما باید درون پکی به همان زیبایی قرار بگیرند.

بر روی درب جعبه شیرینی بهتر است از طلق و یا سلفون استفاده شود بطوریکه مانند پنجره عمل کرده و محصول را به نمایش بگذارد، قرار دادن شیرینی جات درون چنین پک هایی حس لذیذ بودن و زیبایی را به مشتری انتقال داده و او را ترغیب به خرید می کند.

برای بسته بندی شکلات نیز جعبه های فانتزی بسیار مناسب هستند، استفاده از یک یا دو رنگ خاص همراه با طرحی شکیل می تواند جعبه شکلات را خاص و منحصر به فرد کند.

مهمترین نکته در تهیه جعبه شیرینی این است که نوع محصولتان چیست و چه ایده هایی برای تهیه بسته بندی آن دارید.

قیمت جعبه شیرینی

برای بدست آوردن قیمت جعبه شیرینی نوع مقوای بسته بندی، گرماژ آن ( هر چه گرماژ بالاتر باشد قیمت بیشتر می شود)، ابعاد جعبه، چاپ دار باشد یا خیر و تیراژ سفارش شده را در نظر می گیرند و سپس قیمت را بدست می آورند.

باید در نظر داشت که هر چقدر وزن محصول بیشتر باشد باید مقوایی با گرماژ بالاتر برای بسته بندی آن در نظر گرفت، مقوای ایندربرد برای انواع شیرینی با وزن زیر یک کیلوگرم مناسب است، برای وزن های بالای یک کیلو باید از مقوای جعبه شیرینی استفاده شود زیرا گرماژهای این نوع مقواها بالا بوده و تا ۸۵۰ گرم نیز می رسد.

خرید جعبه شیرینی در تیراژ بالا سبب کمتر شدن قیمت بسته بندی می شود زیرا هزینه های جانبی مانند هزینه تولید، دورریز، چاپ و موارد دیگر در تعداد زیاد کاهش می یابد پس اگر تولیدکننده و فروشنده شیرینی هستید و مدام نیاز به خرید جعبه دارید می توانید جعبه شیرینی عمده و در تیراژ بالا خریداری نمایید تا هزینه های پرداختی برایتان مقرون به صرفه شود.

از کجا جعبه شیرینی بخرم؟

برای خرید جعبه شیرینی می توانید به سایت شرکت های کارتن و جعبه سازی مراجعه کرده و به صورت آنلاین خرید نمایید یا اینکه به صورت حضوری به این شرکت ها مراجعه کرده و با دادن اطلاعات راجب نوع محصولتان به مسئولین فروش آنها بهترین نوع جعبه شیرینی را تهیه نمایید. در میان این کارخانه ها، کارتن سازی زرین کارتن انواع جعبه شیرینی ساده و فانتزی را در ابعاد و اندازه های مختلف تولید می کند، اگر نیاز به چنین جعبه هایی دارید با مشاورین فروش این شرکت تماس گرفته و بعد از اخذ مشاوره رایگان جعبه مورد نظرتان را انتخاب و سفارشتان را ثبت نمایید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *