کارتن اسباب کشی – انواع کارتن بسته بندی برای حمل اسباب و اثاث

کارتن اسباب کشی

کارتن اسباب کشی: معمولا برای هر کسی در هنگام جابجایی پیش آمده است که ذهنش درگیربسته بندی وسایل شده، و قبل از اثاث کشی به فکر تهیه ی کارتن، برای بسته بندی آنها باشد. در گذشته ی نه چندان دور برای جابجایی وسایل از کارتن های دست دوم که قبلاً برای بسته بندی میوه، کالاهای بهداشتی و مواد غذایی به کار رفته بود استفاده میکردیم، که این کارتن ها به دلیل استفاده ی دوباره کیفیت و استحکام خود را از دست داده و دغدغه ی پاره شدن آنها و شکستن وسایلمان همیشه همراه ما بود. ولی امروزه صنایع کارتن سازی شروع به تولید کارتن اسباب کشی کرده اند که این امر کمک بزرگی به همه در بسته بندی وسایل هنگام جابجایی است.

لوازم برقی، کتابها، لوسترها، و لوازم شکستنی همه نیاز به یک بسته بندی مرتب دارند که در حین جابجایی گم نشوند یا با کوچکترین ضربه آسیب نبینند. شما با خرید کارتن های اسباب کشی دیگر این دغدغه ها را ندارید و با اطمینان خاطر جابجایی را انجام میدهید. کارتن های اسباب کشی تولید شده از جنس ۳ لایه و ۵ لایه میباشند، البته کارتن ۷ لایه هم وجود دارد که تولید آن بسیار کم است. در کل کارتن سه لایه و پنج لایه بیشترین استفاده را در اسباب کشی دارند.

کارتن سه لایه و پنج لایه

کارتن سه لایه، همانطور که از اسمش مشخص است از سه لایه تشکیل شده، دو لایه ی مقوای محکم ومقاوم ولایه ی میانی از جنس فلوت که نوعی مقوای محکم است.این کارتن ها برای بسته بندی لوازم سبک ترو لوازمی که شکستنی نیستند به کار میرود مثل کتاب ها، لوازم تحریر و غیره

کارتن پنج لایه، این نوع کارتن ها از ۵ لایه مقوای محکم و مقاوم ساخته شده که برای بسته بندی لوازم شکستنی و لوازم تقریبا بزرگ و سنگین به کار میروند، این کارتن ها تحمل وزنی تا حدود ۱۸ کیلوگرم را دارند ولوازم برقی اشپزخانه و لوازم شکستنی را میتوان براحتی در این کارتن ها جای داد و با خیال آسوده جابجا کرد.

با استفاده از کارتن های اثاث کشی بسته بندی وسایل شکلی مرتب به خود میگیرد و پراکندگی و بهم ریختگی  به حداقل میرسد. احتمال شکستن وسایل و آسیب دیدن آنها کمتر شده و میتوانیم اسباب کشی با خیال راحت داشته باشیم. بعداز اسباب کشی مقاومت کارتن ها کمتر شده ولی باز هم میتوان از آنها در بسته بندی لوازم سبک استفاده کرد ویا اگر تمایل به نگهداری این کارتن ها ندارید میتوانید آنها را به محل های بازیافت کارتن با قیمت کمتری بدهید تا بازیافت شوند.

کارتن های اسباب کشی در اندازه و ابعاد مشخص تولید میشوند که شما طبق نیاز میتوانید ابعاد و اندازه را انتخاب کرده و خریداری نمایید. این کارتن ها به صورت پک فروخته میشوند . هر یک از ابعاد کارتن اسباب کشی در پک های ۲۰ تایی به فروش میرسد و شما طبق مقدار و اندازه ی وسایلی که دارید میتوانید پک مورد نظر را انتخاب کنید و گاهی هم چند پک با ابعاد مختلف خریداری نمایید تا براحتی تمام وسایلتان بسته بندی شوند.

کارتن های بسته بندی همانطور که گفته شد در ابعاد واندازه های مشخص تواید میشوند که آنها را به ۵ دسته تقسیم میکنند: بسیار بزرگ، بزرگ، متوسط، کوچک، بسیار کوچک که ابعاد آن به شرح زیر میباشد:

خیلی بزرگ ۳۹۴۵۵۹

بزرگ ۱۹۵/۳۸۴۹

متوسط ۴۹۳۷۴۵

کوچک ۲۲۳۰۴۵

بسیار کوچک ۱۵۳۸۴۱

تفاوت کارتن اسباب کشی و کارتن دست دوم

شاید در ابتدا خرید کارتن اسباب کشی را کاری بیهوده و هزینه ی اضافه بدانید ولی اگر کمی دقت کنید متوجه خواهید شد که خریداری این کارتن ها کمک بزرگی در نگهداری و سالم ماندن وسایلتان در حین جابجایی میکنند، شاید با خودتان فکر کنید که استفاده از کارتن های دست دوم هزینه ی کمتری برایتان خواهد داشت ولی باید به این نکته توجه کنید که کارتن های دست دوم به دلیل استفاده استحکام خود را از دست داده و از نظر بهداشتی نیز مناسب نمیباشند، اما کارتن های آماده و جدید اسباب کشی از لایه های مقاوم تولید شده  که میتوانند در برابر ضربات احتمالی جابجایی مقاومت کنند بنابراین خرید این کارتن ها نه تنها هزینه ای اضافه نیست بلکه از بروز هزینه های احتمالی در اثر شکستن وسایل نیز جلوگیری می کند.

کارتن زرین کارتن

شرکت زرین کارتن با تولید کارتن های اساب کشی در پک های ۲۰ تایی و در ابعاد مختلف آماده ثبت سفارش شما عزیزان و ارسال آنها به محل موردنظرتان میباشد. تیم جوان شرکت زرین کارتن میتواند به صورت حضوری و آنلاین در مورد خرید کارتن اسباب کشی شما را راهنمایی کند. همراه کارتن های اسباب کشی ما میتوانید اسباب کشی با خیال راحت و بدون دغدغه داشته باشید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *