کارتن ماشین لباسشویی

کارتن ماشین لباسشویی

کارتن ماشین لباسشویی یکی از مهم ترین بسته بندی های لوازم خانگی است که در این مقاله سعی کردیم در مورد بسته بندی ماشین لباسشویی که یکی از ضروری ترین وسایلی است که در منزل استفاده می شود توضیحاتی بدهیم.

بسته بندی ماشین لباسشویی

کارتن ماشین لباسشویی برای جلوگیری از ضربه های احتمالی در حین حمل ونقل بسیار لازم است. زیرا با توجه به قیمت بالای ماشین لباسشویی باید از آسیب آن تاحد ممکن جلوگیری کرد. برای بسته بندی ماشین لباسشویی باید از کارتن مناسب استفاده کرد. برای این امرمعمولا از کارتن های ۵ لایه و به ندرت از کارتن ۷ لایه استفاده می کنند.

این نوع کارتن ها مقاومت بالایی داشته و تحمل وزن لباسشویی را دارند و هنگام جابجایی پاره نمی شوند. این کارتن ها در ابعاد مختلف و با توجه به نوع و برند ماشین لباسشویی تولید می شوند.

در تولید این کارتن ها از چاپ فلکسو استفاده می کنند. زیرا به دلیل بزرگ بودن ابعاد این کارتن ها استفاده از چاپ لمینت هزینه های بسیار بالایی دارد و برای همین از کارتن قهوه ای ۵ لایه با چاپ فلکسویی برای بسته بندی ماشین لباسشویی استفاده می شود. شرکت های تولید کننده ماشین لباسشویی نام و برند خود را بر روی جعبه ها چاپ کرده و سپس ماشین لباسشویی را در آن بسته بندی و به بازار عرضه می نمایند.

آیا عرضه ماشین لباسشویی به بازار بدون بسته بندی امکان دارد؟

امکان اینکه ماشین لباسشویی را بدون جعبه و بسته بندی به بازار عرضه کرد وجود دارد ولی بهتر است از این کار اجتناب کنیم، زیرا لباسشویی بدون کارتن یک محصول بی نام و نشان به نظر میرسد و این موضوع مانع از خرید آن توسط مشتری شده  و ممکن است مشتری احتمال دست دوم بودن آن را بدهد.

موضوع دیگر اینکه ماشین لباسشویی بدون کارتن بسته بندی لباسشویی دچار آسیب می شود و در حین حمل و نقل، بدنه آن دچار خط و خش و فرورفتگی می شود. بنابراین بسته بندی لباسشویی یکی از مهمترین عوامل مؤثر در فروش و جذب مشتری می باشد.

قیمت جعبه ماشین لباسشویی

اندازه های ماشین لباسشویی با توجه به حجمی که در انها لباس قرار می گیرد مختلف است مثلا لباسشویی با حجم ۵ کیلو یا ۷ کیلو، که این لباسشویی ها ابعاد مختلفی دارند و این ابعاد در اندازه ی تولید کارتن آنها تاثیر دارد یعنی هر چقدر حجم و ابعاد ماشین لباسشویی بیشتر باشد کارتن آن بزرگتر و قیمتش بیشتر می شود.

جنس ورق به کار رفته نیز در تولید کارتن لباسشویی موثراست مثلا ورق ۵ لایه قیمت پایین تری نسبت به ورق ۷ لایه دارد. نکته ی دیگر در تعیین قیمت بسته بندی لباسشویی تیراژ سفارشی است که باید تولید شود هر چقدر تیراژ بالاتر باشد قیمت کمتر می شود پس برای سفارش تولید جعبه های ماشین لباسشویی بهتر است نسبت به نیازمان بالاترین تیراژ را سفارش دهیم تا در هزینه های پرداختی تا  حدودی صرفه جویی شود.

سوالات متداول

برای بسته بندی ماشین لباسشویی از چه کارتنی استفاده می شود؟ معمولا برای بسته بندی ماشین لباسشویی از کارتن های ۵ لایه که ضخامت و استحکام بالایی دارند استفاده می شود. آیا برای عرضه ی ماشین لباسشویی کارتن نیاز است؟

به دلیل آسیب های احتمالی ماشین لباسشویی در حین حمل ونقل و معرفی برند آن باید ماشین لباسشویی بسته بندی داشته باشد. قیمت بسته بندی ماشین لباسشویی چگونه محاسبه می شود؟ قیمت کارتن ماشین لباسشویی با توجه به اندازه و ابعاد و جنس ورق به کار رفته در کارتن محاسبه می شود.

درباره ی شرکت زرین کارتن

شرکت زرین کارتن با تولید کارتن های مناسب وسایل منزل سالهاست توانسته نظر مشتریان را جلب نماید. این شرکت با تولید کارتن های ۵ لایه مناسب انواع لباسشویی ها میتواند در بسته بندی محصولتان به شما کمک میکنند. جهت ثبت سفارش ومشاوره با کارشناسان فروش شرکت زرین کارتن تماس حاصل نمایید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *