کارتن بسته بندی ماگ و انواع لیوان

کارتن بسته بندی ماگ

کارتن بسته بندی ماگ و انواع لیوان معمولاً با چه جنسی تولید میشود؟ کدام مدل جعبه‌های کارتنی انواع ماگ پرطرفدار‌ترین هستند و با چه عدد گرماژی باید آنها را ساخت؟ تا چقدر چاپ و خدمات چاپ بر روی کارتن، مشتری را برای خرید لیوان از برند شما، متقاعد میکند؟ هزینه تولید جعبه بسته بندی برای ماگ و انواع لیوان در مقایسه با سایر پک های بسته بندی چقدر تفاوت دارد و آیا عدد بدست آمده، سودی برای کسب و کار های تازه کار دارد؟ برای رسیدن به جواب سوالات پرسیده شده و اطلاعات بیشتر درمورد بسته بندی ماگ و لیوان که صرف نظر از سن، تقریباً همه افراد، از پیر و جوان گرفته تا کودکان از محصول داخل آن استفاده میکنند، تا انتها با ما همراه باشید.

اهمیت کارتن بسته بندی ماگ و انواع لیوان

ماگ و انواع لیوان که حداقل هر آدمی صاحب یکی از آنها است، با هر جنسی، شیشه‌‌ای یا سرامیکی با مواد بسیار محکمی ساخته میشوند. اما در حین جابه جایی از کارخانه به فروشگاه یا فروشگاه تا مقصد مشتری، ممکن است بخاطر آسیب های احتمالی مانند تکان خوردن های ماشین و برخورد با شیء تیزی یا دیگر مشکلات به راحتی شکسته یا لب پر میشود. همچنین، آن دسته از افرادی که شغل‌های اداری یا دفتری دارند به دلیل رطوبت و گرد و خاک داخل هوا نمیتوانند با خیال راحت چندین بار از لیوان خود در محل کار استفاده کنند یا در انتهای روز لیوان خود را روی میز کارشان گذاشته و به خانه نبرند.

برای جلوگیری از مشکلات گفته شده و همچنین برای حفظ و نگهداری از برند کسب و کار های تولید کننده انواع لیوان در بازاری مملو از رقبای سر سخت، تنها کارتن بسته بندی ماگ و انواع لیوان که با کیفیت، متنوع و خلاقانه باشد، میتواند از مدل لیوان درون خود محافظت و همچنین باعث فروش بیشتر کالا شود.

پرطرفدار ترین کارتن بسته بندی ماگ و انواع لیوان در سال ۱۴۰۲

نوآوری و خلاقیت در قلمرو ایده های منحصر به فرد است. با ما همراه باشید تا در ادامه پرطرفدار ترین و مشتری پسند ترین کارتن بسته بندی ماگ و انواع لیوان برای هر فرد، و هر سلیقه ای، از استفاده در قفسه یک فروشگاه گرفته تا استفاده شخصی یا به عنوان کادو برای دوست یا همکار را به شما معرفی کنیم. تا بتوانید با انتخاب یک بسته بندی با کیفیت، علاوه بر محافظت از کالای درون آن، برند تجاری خود را بر روی جعبه، به شناسنامه ی برجسته ای برای ورود به بازار هدف و برندینگ شدن، تبدیل کنید.

کارتن مینیمالیستی برای انواع لیوان

کارتن بسته بندی ماگ

آن دسته از کسب و کار هایی که از ایده های مینیمالیستی بر روی کارتن بسته بندی ماگ و انواع لیوان خود استفاده میکنند، عقیده دارند که تنها اضافه کردن لوگو برند و هر نوع محتوای متنی که معرف کالای درون جعبه باشد، کافی است، زیرا زمانی که ساختار اولیه جعبه که اغلب از نوع کارتن سینگل و سه لایه است، با کیفیت باشد، مشتریان زیادی که ساده پسند هستند، به بسته بندی جذب خواهند شد. معمولاً اغلب جعبه‌های ماگ مدل پنجره دار ( طلق دار ) با طراحی مینیمالیستی تولید میشوند، زیرا علاوه بر نمایش شفاف و زنده کالای درون خود بدون نیاز به باز شدن جعبه، همیشه مشتریان را به خود جذب میکنند، در این صورت لوگوی کسب و کار تولید کنندیشان راحت تر تبلیغ می شود. این مدل کارتن ها برای لیوان های حرارتی که با ریخته شدن آب جوش، طرح رویشان ظاهر میشود، راحت تر قابلیت معرفی کردن محصول به مشتریان را دارند.

کارتن سفارشی برای انواع لیوان

کارتن بسته بندی ماگ

کارتن های سفارشی ماگ و انواع لیوان، بیشترین تقاضا و سفارشات کارخانه های کارتن سازی را در بر میگیرند. احتمالاً در سایت های فروش آنلاین ماگ و لیوان، لیوان‌های سفارشی زیادی را با جملاتی مانند ” من یک فروردینی مغرورم ” یا ” دوستت دارم عزیزم ” را دیده اید، اگر همین ایده چاپ را روی بسته بندی همان لیوان پیاده کنید، قطعاً این حس درون مشتریان به وجود خواهد آمد که شما به عنوان تولید کننده به همان میزان که طراحی جعبه کارتن برایتان مهم بوده، پس حتماً به کیفیت خود محصول نیز به اندازه کافی اهمیت داده اید.

کارتن لاکچری برای انواع لیوان

کارتن بسته بندی لیوان

دوستداران قهوه و چای از خرج کردن پول بیشتر برای خرید لیوان و ماگ از برند‌های ممتاز تردید نخواهند کرد، زیرا دوست دارند، چای و قهوه خود را همیشه داغ میل کنند. تنها راه برای بالا بردن ارزش لیوان خود، تمرکز بر ایده های بسته بندی لیوان لوکس است.

برای دستیابی به حسی لوکس و جذاب برای کارتن بسته بندی ماگ و انواع لیوان برند خود، مدل هارد باکس بهترین انتخاب برای اعمال یک طرح لاکچری است، زیرا طراحی روی آنها متفاوت تر از سایر کارتن ها، خودنمایی میکند.

کارتن قصه گو برای انواع لیوان

کارتن بسته بندی لیوان

از بسته بندی برای گفتن داستانی که برای تمام سنین جذاب باشد، استفاده کنید. با مدل درب دارویی ته قفلی که بستر وسیع تری به نسبت سایر مدل های کارتن بسته بندی ماگ و انواع لیوان دارد، میتوانید برند تجاری خود را به چشم تعداد بیشتری از مشتریان بیاورید. مثلا، اگر قصد سفارش یک کارتن بسته بندی برای لیوان مخصوص کودکان دارید، استفاده از عکس شخصیت‌های کارتنی مانند اسکوبی، السا، آن شرلی، مرد عنکبوتی، باب اسفنجی، بن ۱۰ و غیره میتواند ذوق آنها را برای راضی کردن خانوادشان برای خرید افزایش دهد.

به علاوه، از آنجایی که ماگ به خصوص با طرح های جدید و جذاب از پرطرفدار ترین وسائل در میان اقشار مختلف است، توصیه میشود با چاپ کد QR روی کارتن، از مشتریان دعوت کنید تا کد را اسکن کنند و به وب سایت شما برای دیدن طرح لیوان های بیشتر که ممکن است بخواهند بعدها هم از برند شما لیوان دیگری خریداری نمایند، نگاهی بیاندازند.

بهترین تکنیک چاپ کارتن بسته بندی انواع لیوان

همانطور که قبلتر گفتیم، اغلب کارتن بسته بندی ماگ و انواع لیوان از ورق کارتن سینگل ( دو لایه )، سه لایه و گاهی کاغذ کرافت برای انتقال حس نوستالژیک بودن، ساخته میشوند. هیچ الزامی در چاپدار بودن جعبه بسته بندی ماگ و انواع لیوان وجود ندارد، اما برای دیده شدن بیشتر محصولاتتان که در نتیجه باعث انفجار در میزان فروشتان خواهد شد، یکی از مهم ترین موضوعات بعد از انتخاب مدل کارتن، توجه به شیوه چاپ و خدمات چاپ است.

  • چاپ فلکسو: برخی مدیرانِ مدارس برای قدردانی از دانش آموزان درس خوان خود، به آنها لیوان یا ماگ هدیه میدهند. بنابراین، لیستی از اسامی دانش آموزان نوشته و به تعداد آنها لیوان سفارش میدهند. وقتی تعداد لیوان‌ها زیاد باشد، فروشگاه ها برای بسته بندی آنها از کارتن چهار درب که داخل جعبه لیوان ها برای آسیب ندیدن با یک منقسم ( جدا کننده) در کنار هم قرار میگیرند. اغلب روی کارتن های چهار درب از چاپ فلکسو استفاده می کنند تا مجموع هزینه ها گران نشود.
  • چاپ افست: از آنجایی که اغلب بسته بندی های موجود در بازار رنگارنگ و با طرح های جذابی چاپ میشوند، از چاپ افست در جعبه سازی ها بیشتر استفاده میشود. به علاوه، کارتن های لمینتی که از چاپ افست تولید میشوند، کیفیت و آستانه تحمل بیشتری ( بیشتر از ۲ لیوان )  به نسبت کارتن‌های دیگری دارند که با چاپ فلکسو ساخته میشوند.

هر دو شیوه چاپی، قابلیت بازیافت دارند و حتی میتوان از خدمات چاپی نظیر طلا کوب، نقره کوب، برجسته سازی، سلفون، یووی و غیره نیز بر روی آنها در افست استفاده کرد. در تکنیک افست از فرایند لمینت هم میتوان استفاده کرد که به این نو جعبه ها کارتن لمینتی گفته میشود. اگر میخواهید قیمت ارزان تری برای سفارش کارتن بسته بندی ماگ و انواع لیوان بدست آورید، میتوانید بسته بندی های خود را با هر شیوه چاپی در تیراژ بالا سفارش دهید.

جمع بندی

در این مقاله سعی کردیم درباره کارتن بسته بندی ماگ و انواع لیوان و اهمیت چاپ و نوع بسته بندی اطلاعات مفیدی را در اختیار شما بگذاریم. اگر تولید کننده ماگ و لیوان هستید و میخواهید تولید کارتن بسته بندی لیوان های خود را به یک کارتن سازی معتبر بسپارید، میتوانید با کارشناسان جعبه سازی زرین کارتن از قسمت تماس با ما در ارتباط باشید و با دادن سایز کارتن، شیوه چاپ و متریال مد نظر خود، یک جعبه با کیفیت در راستای ایده هایتان، دقیقا بعد از ثبت سفارش و طی نمودن پروسه تولید، دریافت نمایید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *