جعبه برگر و همبرگر {۴ نوع از بهترین طراحی بسته بندی برگر}

انواع جعبه مقوایی برگر

جعبه برگر و همبرگر هر چه شکیل تر و دارای طرح های مرتبط با برگر باشد، پتانسیل بالایی را در جهت جذب مصرف کننده و ترغیب وی به خرید خواهد داشت. جعبه برگر و همبرگر با توجه به ابعاد مختلف نان های برگر در سایز و مدل های گوناگونی تولید میگردد که سفارش هر کدام با توجه به نظر مشتری صورت میگیرد.

چرا بسته بندی برگر و همبرگر اهمیت دارد؟

به نظر شما چه چیزی سبب تمایز برند ها و رستوران ها از یکدیگر میشود؟ چگونه میشود که دو رستوران مختلف اما با یک کیفیت ثابت، یکی از دیگری فروش بیشتری داشته و اسم آن بر سر زبان هاست؟ تمامی این ها مربوط به شیوه ارائه و بسته بندیست. اصولا مواد غذایی نسبت به دیگر محصولات از حساسیت بالایی برخوردار است زیرا نفوذ کوچک ترین آلودگی به درون آنها نه تنها کیفیت مواد خوراکی را تحت تاثیر قرار میدهد بلکه سلامت مصرف کننده را نیز به خطر می اندازد علی الخصوص در مورد مواد غذایی مثل برگر و همبرگر که سرانه مصرف بالایی دارند.

بسته بندی مهم ترین نقش را در تضمین ایمنی مواد غذایی ایفا میکند و این ایمنی برای حفظ رفاه و سلامت مصرف کننده بسیار حیاتی است. بسته بندی، مواد غذایی را در برابر عوامل خارجی مثل نفوذ آلودگی و دیگر موارد حفظ نموده و بهداشت آن را تا حد بسیار زیادی کنترل می نماید. هر اندازه که مواد غذایی از طعم و کیفیت بالایی برخوردار باشد اما بدون بسته بندی ارائه شود رغبتی برای خرید نخواهد داشت زیرا پک خود به تنهایی مفهوم بهداشت را در بردارد و هر محصولی که بسته بندی داشته باشد، از نظر مخاطبان بهداشتی است.

واقعیت این است که بسته بندی درست و اصولی به میزان قابل توجهی ماندگاری محصول غذایی را افزایش می دهد و بالعکس بسته بندی ضعیف و بی کیفیت تاثیر منفی بر مشتریان خواهد گذاشت که این به نوبه خود سبب مشکل در مسائل مربوط به برندینگ و از همه مهم تر سلامت مشتری خواهد شد.

مطالعه آزاد: حمایت از کسب و کار های کوچک و خانگی با بسته بندی!

انواع کارتن و جعبه برگر

برگر یکی از مواد غذایی است که به علت طعم لذیذ خود و زمان آماده شدن نسبتا سریع آن، مصرف نسبتا بالایی داشته و پایه ثابت غذاها در منوی فست فودی هاست. این محصول غذایی هم به صورت طبخ شده در رستوران ها سرو میشود و هم به صورت خام در فروشگاه ها و پروتئینی ها عرضه میگردد که در هر دو صورت به یک بسته بندی نیازمند است. در حالت منجمد به علت آن که حاوی مقادیر زیادی چربی است، حتما می بایست در یک جعبه برگر بسته بندی شود تا در کمال بهداشت به مخاطبان عرضه گردد؛ در حالت سرخ شده نیز به منظور حفظ کیفیت، دما و سهولت در ارائه به مشتری لازم است حتما بسته بندی شده ارائه شود.

جعبه برگر و همبرگر به دو صورت مقوایی و کارتنی با دو چاپ افست و فلکسوگرافی طراحی و تولید می گردد که علاوه بر بهداشتی بودن، تاثیری بر بو و طعم غذا نخواهد داشت و لذت خوردن یک غذای گرم و لذیذ را برای مصرف کنندگان فراهم می آورد. با توجه به وزن کم برگر ها و سهولت در حمل و نقل، بیشترین متریالی که برای بسته بندی برگر از آن بهره گرفته میشود، مقواست. جعبه مقوایی برگر لازم است که با متریال بهداشتی تولید گردد زیرا برگر با جعبه تماس مستقیمی دارد. به همین منظور در پروسه تولید کارتن برگر، از مقوای ایندربرد که ظاهر و شکل بهداشتی دارد، بهره گرفته میشود.

بیشتر بخوانید: چاپ فلکسو چیست و چگونه بر سطح جعبه اعمال میگردد؟

طرح و رنگ بسته بندی برگر چگونه میتواند آمار فروش را افزایش دهد؟

بسته بندی ملموس ترین نمایش یک محصول یا نام تجاری برای مصرف کنندگان است و به عنوان اصلی ترین ابزار فروش از آن یاد میشود. طبق تحقیقات متخصصان بازاریابی، مصرف کنندگان در کمتر از ۹۰ ثانیه از مشاهده یک محصول، ناخودآگاه قضاوتی در مورد آن انجام می دهند و حدود ۹۰ درصد آنها این ارزیابی را صرفاً بر اساس رنگ انجام می دهند. همین عامل به تولید کنندگان کمک خواهد نمود تا با استفاده از این المان، نگاه مخاطبان را به سمت و سوی خود سوق دهند.

رنگ ابزاری قدرت مند بوده و میتواند برای تاثیر گذاری بر یک عمل خاص، خلق و خو و تاثیر پذیری بر واکنش های فیزیکی استفاده شود. وقتی افراد رنگ های شاد و پر انرژی در بسته بندی می بینند، فعالیت مغزی شان شدید میگردد که این در اکثر موارد منجر به انتخاب و خرید محصول میشود. برای مثال، به هنگام طراحی جعبه بسته بندی برگر توصیه میشود که از رنگ هایی هم چون زرد، قرمز و نارنجی که اشتها آور نیز هستند، بهره ببرید. با به کار بردن اندکی خلاقیت در تولید کارتن بسته بندی برگر و همبرگر سریع تر میتوانید محصولات خود را نزد مردم محبوب نمایید و مسیر پیشرفت و ترقی خود را هموار تر نمایید.

بیشتر بدانید: جعبه کارتن هندوانه و نکات لازم پیش از طراحی آن


برآورد هزینه تمام شده جعبه برگر دستخوش چه عواملی است؟

قیمت جعبه بسته بندی برگر با توجه به تعداد سفارش (تیراژ)، ابعاد، نوع طراحی، چاپ و نوع مقوای آن تعیین میگردد. قبل از هر چیزی لازم است بدانید که هر چه تعداد سفارش جعبه برگر افزایش یابد، بر قیمت نهایی آن تاثیر داشته و از آن می کاهد. از آن جایی که برگر و همبرگر ها جز مواد غذایی محسوب میشوند و بهداشت آنها اهمیت فراوانی دارد، بهتر است که از مقوای ایندربرد (پشت سفید) که شکل و شمایل بهداشتی دارد، برای کارتن برگر و همبرگر بهره ببرید.

سخن پایانی

تمامی صاحبان رستوان های زنجیره ای و فست فودی به دنبال یک شرکت کارتن سازی معتبر من باب خرید و سفارش جعبه برگر و همبرگر هستند که صفر تا صد تولید این پک ها را به درستی انجام دهند. زرین کارتن یکی از آن کارخانجاتی است که میتوانید به آن اطمینان نموده و بهترین بسته بندی ها را تحویل بگیرید. جهت کسب مشاوره رایگان و ثبت سفارش از طریق شماره زیر با ما در تماس باشید.

۰۲۱-۹۱۰۰۱۶۲۰

۵/۵ - (۴ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *